Zadzwoń 500 22 44 25

W nowoczesny sposób patrzymy na outsourcing usług księgowych, działamy w oparciu o standardy, które spawiają, że jesteśmy czymś więcej niż tradycyjne biuro rachunkowe. Pomagamy klientom w odnalezieniu się w gąszczu zmieniających się przepisów. Obsługujemy firmy z różnych branż.
W zależności od potrzeb klienta nasze usługi mogą być świadczone w oparciu o:

Wewnętrzny model współpracy

Usługi wykonywane są w siedzibie naszej firmy w oparciu o programy, do których posiadamy prawa licencyjne. W zależności od indywidualnej decyzji klienta dokumenty księgowe mogą być przechowywane w naszym biurze w okresie całego roku lub tylko w czasie niezbędnym do ich zaksięgowania.


Zewnętrzy model współpracy

Na życzenie klienta usługi możemy świadczyć w jego siedzi­bie wykorzystując je­go o­pro­gra­mo­wa­nie.
Poprzez zdalny dostęp - nawet w czasie naszej nieobecności w firmie klienta -  na bieżąco jesteśmy w stanie zawsze pomóc.

Doradzamy i pomagamy wdrażać programy księgowe.


Sposób przekazywania dokumentów do biura? Dowolny!

Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Rozumiemy, że nie zawsze jest możliwa wizyta w naszym biurze rachunkowym, dlatego proponujemy kilka sposobów dostarczania dokumentów:

  • tradycyjny - oryginały dokumentów są przekazywane do naszego biura przez klientów albo na prośbę klienta nasi przedstawiciele lub kurier odbierają dokumenty ze wskazanego miejsca;
  • online  - skany dokumentów są umieszczane przez klientów w chmurze lub przesyłane są na nasz adres mailowy;
  • elektroniczny - dokumenty są przekazywane do biura w postaci plików (np. w strukturze JPK) a następnie są one pobierane do naszego systemu księgowego;
  • indywidualny - rozumiemy, że dla naszych klientów prowadzenie i rozwój biznesu są piorytetem, dlatego zawsze z każdym klientem indywidualnie uzgadniamy sposób przekazywania dokumentacji.

 

Usługi..